Car Repair

MIŁKÓW, ul. Ostrowiecka 92, Ostrowiec Św. Tel: 691 101 927

Szybkie naprawy spawalnicze Fast-Fit

Fast fity - tak potocznie nazywa się warsztaty szybkiej obsługi - to dobre miejsce, aby zlecić szybką naprawę uszkodzonego elementu.

Coraz więcej właścicieli aut, po wizycie w autoryzowanej stacji obsługi przysięga, że już po raz ostatni zapłacili tak dużo za wymianę całego elementu pomimo iż wystarczyło naprawić tylko jedną uszkodzoną składową całego modułu. Następnym razem poszukają warsztatu, gdzie koszt usługi jest określony z góry a podjęte działania mają wyeliminować usterkę w jak najmniej dotkliwy finansowo sposób. Zaletami korzystania z usług AUTOSPAW jest właśnie to, że nie tylko wiemy ile zapłacimy, ale też koszty są znacznie niższe niż w serwisie dilerskim. Przykładowo naprawa uszkodzonej rurki klimatyzacji jest niekiedy dziesięciokrotnie niższa niż zakup nowej w ASO.

Naprawy podzespołów

Wykonujemy szybkie naprawy podzespołów samochodowych takich jak: rurki klimatyzacji, felgi, miski olejowe, zderzaki, intercoolery, głowice, kartery, owiewki, tłumiki, itp.

Wymiana ogumienia

Wymieniamy opony w samochodach osobowych wyposażonych w felgi stalowe i ze stopów lekkich z pominięciem opon niskoprofilowych.

Pozostałe wymiany i naprawy nie ujęte w opisie należy uzgadniać indywidualnie z obsługą warsztatu.

Gwarancja Wykonanej Usługi

Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę.

Każda naprawa może być mniej lub bardziej skomplikowana i wymagać użycia większej lub mniejszej ilości materiałów. Czas trwałości usługi także może być różny - np. wyważnie kół. Dlatego okres gwarancji usługi jest dobierany indywidualnie.

Zamienniki

Nie prowadzimy sprzedaży części zamiennych.

Jesteśmy firmą usługową nie handlową. Naprawiamy podzespoły a nie sprzedajemy nowych.